RED CLUB

UL. DWORCOWA 72

85-010 BYDGOSZCZ

(Nietypowe wejście w brame na rogu z ul. Jana Matejki)  

Telefon: Menager Paweł Em 

697 58 38 58

MAIL: RED.KNOCK.KNOCK@GMAIL.COM


Godziny otwarcia:
Piątek: 20:00 - 04:00
Sobota: 20:00 - 05:00

Red Club Bar & Music jest klubem LGBT, w którym można nawiązać nowe znajomości, ale przede wszystkim pobawić się przy najlepszych hitach muzycznych. Obecnie jest jedynym takim klubem w województwie kujawsko-pomorskiem oraz jednym z najdłużej działających klubów na Kujawach i Pomorzu. Do dyspozycji klientów jest sala barowa, sala taneczna z dancefloorem, bankietówka, szatnia oraz toalety. Organizujemy imprezy tematyczne, okolicznościowe oraz zamknięte. Posiadamy świetnie zaopatrzony bar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie:) 

 

 

 

Nasz klub jest odwiedzany przez wspaniałe zespoły, striptizerów oraz striptizerki, Drag Queen`s oraz wspaniałych Drag King`s, którzy są jedną z wielu atrakcji jakie zapewniamy. W trakcie imprez organizowane są konkursy, w których można wygrać miłą, czasem alkoholową nagrodę. 

Jeżeli posiadacie bilet PKP, albo PKS, badź dowód zakupu paliwa (na okaziciela) z poza granic Bydgoszczy, wstęp macie free!!!(nie dotyczy dni, w których zaplanowane są jakiekolwiek występy). Promo wejścia za free obowiązuje tylko, gdy data zakupu biletu jest taka sama jak data imprezy.  W barze również
zamawiamy za darmo TAXI.


Polecamy także Nasz Fun Page na Facebook`u, gdzie dowiecie się o Naszych aktualnościach oraz promocjach!!!